Osmanlı Perde Hakkında

Osmanlı Perde

Kişiye Özel Tasarım

Perde deyince aklımıza ilk gelen yaşam alanlarımızı yenilemek değil, yaşam alanlarımıza bir bütünlük katmaktır. Bu bütünlüğü sağlarken de; kalite, konfor ve estetiğe önem veren firmalarla birlikte yol almak, işi işinin ehli firmalara bırakmak aldığımız yolu tamamlamak demektir.

Osmanlı Perde 10 yıldır mekanlarınızın sizi yansıtan ve huzur bulduğunuz alanlar olabilmesi için çalışmaktadır. Evinizin, ofisinizin ve tüm yaşam alanlarınıza kişiliğinizi yansıtan Osmanlı Perde; klasik, fantezi, avangard, spor tarza tül perde, fon perdelik kumaşlar ve aksesuarlar ile hayatınıza güzellik katmaktadır.

Osmanlı Perde bir mekanın tüm özellikleriyle bir konsept halinde yenilenmesi işini; uzun yıllardır yapmış ve zaman içinde kalite çıtasını teknoloji ve uluslararası trendlerin de gelişimiyle paralel olarak sürekli yukarı taşımayı bilmiştir.

 Kaliteyi; profesyonel bir gözle mekana bakıp; doğru bir şekilde uygulayarak kalite ile ergonomiyi, şıklık ile rahatlığı birleştiren, Siz Osmanlı Perde´nin bünyesinde kahvenizi içerken, ekibimiz de sevdiklerinizle her dakikasını yaşamaktan keyif alacağınız mekanınızı tasarlasın…

Mutluluk bütünlükte gizlidir..Mekanınızın bütünlüğü ise bizim profesyonelliğimizde. İşimizin sevdalısıyız.

  • En kaliteli kumaşlar,
  • En seçkin perde modelleri,
  • Yılların verdiği tecrübe,
  • Tüm perde ve aksesuar çeşitleri,
  • Ücretsiz ölçü, zamanında iş teslimi,
  • İş sonrası geri hizmet ve garanti
Evlerinize yeni bir hava gelsin

Perde Tasarım

Perde dekorasyonu da en az mobilya dekorasyonu kadar önemlidir. Hatta en önemli maddedir.Perdeleriniz duvar, tavan ve halılarla birlikte uygun olmalıdır.

Perde Aksesuarları

Perde aksesuarları, tekstil, metal ve ahşap olmak üzere farklı grupları bulunur. Perde tasarımları ve süslemelerinin vazgeçilmez, tamamlayıcı aksesuarlarıdır

Mekanizmalı Perdeler

Mekanizmalı perdeler geleneksel perdelerin aksine bir mekanizma, perdenin bir rulo etrafinda bir zincir kontrolu uzaktan kumanda ile sarilmasi ile modern alettir.

Drape Perde

Kullanım alanı itibariyle daha çok büyük salonların, otel lobilerinin ve tiyatro sahnelerinin kullandığı perdelerdir. Daha çok dekoratif amaçlı olarak kullanılr.

Perdelik Fon Kumaşlar

Derinlik oluşturma veya uzun metrajlı kaplamalar için kullanım alanına özel üretilen kumaş türüdür. Proje veya bireysel kullanımlarınız için fonluk kumaşlardır

Motorlu Perdeler

Uzaktan kumanda ile bulunduğunuz noktadan bir yada birden çok perdenizi, perdenizin mekanizmasına göre yana açabilir veya yukarı aşağı hareket ettirebilirsiniz.

Scroll To Top
Close
Close
Anasayfa
Ürünler
Ara
Menu
Close

My Cart

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam